x
Chorwacja - KierunekChorwacja.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Dubrovnik, Chorwacja Baška, Chorwacja Chorwacja, plaże Wakacje w Chorwacji Wodospady w Chorwacji

Chorwacja: turystyka, wakacje, połączenia, przewodnik
/ Camping.pl - strona do wyszukiwania milionów pól kempingowych

22.02.2017 / autor: Łukasz Ropczyński

kempingi w Chorawacji
wystartował nowy portal umożliwiający rezerwację kempingów w Chorwacji

Sieć KoobCamp, od ponad 15 lat lider w dziedzinie turystyki na świeżym powietrzu, prezentuje nowy portal www.Camping.pl do wyszukiwania przez publiczność polskojęzyczną informacji na temat kempingów i ośrodków we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chorwacji i Austrii.

camping.pl
www.camping.pl - nowa strona do wyszukiwania milionów pól kempingowych

Aby dostarczać nieustannie aktualizowane dane dotyczące kempingów, ośrodków turystycznych i zakwaterowania, Camping.pl wykorzystuje najnowsze technologie programowania oraz intuicyjny layout graficzny celem umożliwienia turystom pełnego wykorzystania funkcji podczas organizowania urlopów na świeżym powietrzu: mapy zharmonizowane z ekranami informacyjnymi krajów, regionów i miejscowości turystycznych lub poszczególnych lokalizacji.

W obrębie struktury każdego ekranu użytkownik ma do dyspozycji wszystkie niezbędne dane, aby upewnić się, że rezerwowany urlop spełnia jego oczekiwania: zdjęcia wnętrz, terenów zewnętrznych, świadczone usługi, zasady, nagrody, nie zapominając o linku do strony internetowej campingu wraz z danymi kontaktowymi (adres e-mail i numer telefonu) w celu dokonania bezpośredniej rezerwacji nieobciążonej kosztami biura pośredniczącego.

Więcej informacji: Kempingi Chorwacja

Chorwacja to kierunek idealny dla tych, którzy decydują się na urlop nad morzem, chociaż nie tylko dla nich. Jest to kraj, który nadal potrafi zadziwić niektórymi fragmentami czystego wybrzeża, w szczególności licznymi wyspami swych archipelagów. Dzięki fascynującemu połączeniu naturalnego piękna i usług dla turystów, takich jak nowoczesne kempingi i ośrodki turystyczne strategicznie rozłożone po całym terytorium, Chorwacja daje możliwość spędzenia uroczych wakacji w wygodnym miejscu na północnym wschodzie Adriatyku. Łatwo tu dotrzeć zwłaszcza turystom z Europy środkowej, bowiem Chorwacja znajduje się w południowej części Półwyspu Bałkańskiego, po przeciwnej stronie wybrzeża włoskiego.

Kempingi i ośrodki turystyczne w Chorwacji cieszą się długą tradycją, przede wszystkim dzięki napływowi wczasowiczów z Niemiec i Włoch i to już w okresie byłej Jugosławii. Jednak dopiero po uzyskaniu niepodległości w 1991 r. kraj ten podjął decyzję o inwestowaniu w turystykę na łonie natury. Wynik jest imponujący: Chorwacji udało się zmodernizować swą infrastrukturę nie tracąc przy tym delikatnej równowagi pomiędzy ruchem turystycznym a troską o środowisko naturalne, co widać na przykład w historycznej smykałce do organizowania wakacji dla naturystów. 

Booking.com

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu informacje były rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Copyright © 2014 - 2015 by KierunekChorwacja.pl (Studio Pianeta). Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów i zdjęć wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy serwisu.