x
Chorwacja - KierunekChorwacja.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Dubrovnik, Chorwacja Baška, Chorwacja Chorwacja, plaże Wakacje w Chorwacji Wodospady w Chorwacji

Chorwacja: turystyka, wakacje, połączenia, przewodnik
/ Dania Polska przewóz osób

03.12.2016 / autor: Łukasz Ropczyński

W naszym serwisie skupiamy się przede wszystkim na urokach i organizacji wakacji w Chorwacji. Piszemy o plażach, zabytkach, ciekawostkach turystycznych, historii i komunikacji. Dziś wyjątkowo w ramach porad komunikacyjnych wspominamy o Danii. Kilka miesięcy temu na południu Polski pojawił się nowy przewoźnik, który oferuje regularne połączenia busem pomiędzy Polską, a Danią.

Dania Polska przewóz osób
Dania Polska przewóz osób busem firmy Dentour (fot. materiały firmy Dentour)

Firma Dentour, bo o niej mowa, uruchomiła regularne połączenia wysokiej jakości busem z Polski do Danii. Pierwszy z przystanków na trasie regularnej linii znajduje się w Przemyślu w województwie podkarpackim. Następnie trasa wiedzie przez Rzeszów, przez małopolski Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Legnicę, Iłową i Zgorzelec. Na terenie Niemiec przystanki przewoźnika Dentour zlokalizowane są w Berlinie, Hamburgu i w Rostocku. Po dotarciu do Danii Dentour rozwozi pasażerów łącznie do ponad 20 punktów w całym kraju. W ramach uzgodnień z kierowcą możliwe jest także podwiezienie do innego celu na terenie Danii (na przykład bezpośrednio od miejsca pracy lub do miejsca zamieszkania).

Poza wspomnianym już przewozem pasażerów Dentour zajmuje się także przewozem paczek z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Samochód firmy z Polski do Danii wyjeżdża co tydzień, w każdy wtorek. W drogę powrotną, z Danii do kraju bus odjeżdża w każdą środę. Miejsca w busie należy rezerwować ze stosownym wyprzedzeniem.

Firma Dentour posiada doświadczenie w przewozie osób oraz niezbędne certyfikaty, a także ubezpieczenia. Między innymi jest to certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym, a także licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie przewozu osób.

Dentour oferuje wysoki standard przewozów przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny. Bilety na przewozy z Polski do Danii możemy kupić za około 300 zł od osoby. Bilet na podróż powrotną, czyli z Danii do Polski to koszt 600 dkk według cen z grudnia 2016 r. Przewoźnik świadczy także usługi transportu paczek. Paczkę do 15 kg można wysłać w cenie 120 zł. Paczka do 30 kg to koszt 180 zł. Możliwe jest także nadanie paczek o niestandardowych wymiarach, na przykład rowerów, skuterów, kompletów opon – wówczas ceny ustalane są indywidualnie.

Więcej informacji na temat przewozu osób Dania Polska znaleźć na stronie http://www.den-tour.pl

Booking.com

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu informacje były rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Copyright © 2014 - 2015 by KierunekChorwacja.pl (Studio Pianeta). Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów i zdjęć wyłącznie za pisemną zgodą wydawcy serwisu.